loadings
logo

Web Sitesi Satın Al

Hazır web sitesi satın almak artık çok kolay ve sadece 5 dakikada kurup teslim ediyoruz. Web site kur ile farklı ve güzel tasarım uygun paket fiyatlarıyla hazır web sitesi alın siz değerli kardeşlerimiz için kurumsal ve kişişel birçok hazır site paketleriyle yüzünüzü gülümseterek sadece 99 tl ye hızlı, kaliteli, kurum veya kişisel hazır web sitesi almanızı sağlıyoruz.

Hazır web sitesi satın almak için önce sitemize üye olarak istediğiniz alan adını seçerek 5 dakikada sitenize kavuşun ve istediğiniz eklentilerle süsleyerek sitenizi oluşturun. Biz sizden alan adı, hosting, eklenti, e-mail ücretlerini ayrı bir şekilde talep etmiyoruz çünkü web sitesi satın alınan pakette 99 tl’ye bu işlemlerin hepsi mevcut bu sebeble müşterilerimiz 40 lira civarı olan alan adı ve 30 lira civarı değişen hostinge ücret ödemeyecektir.

Sizde hemen hazır web sitesi almak istiyorsanız site kur butonuna basarak ve üye olarak web sitenizi alabilirsiniz daha sonra istediğiniz şekilde kullanmaya başlayın.

Site kurma artık eskisi kadar zor değil alabileceğiniz hazır site kurma paketleri sayasinde 5 dakikada sizinde bir sitenizin olması hayal edilene göre bu kadarcık basittir. Site kurma genellikle site sahibi olmak isteyen kişi veya kuruluş daha fazla kitleye ulaşmak ister bu yüzdende site kurarak kendi vizyonunu oluşturarak istediği kitleye hitap eder.

Web sitesi kurmak istiyorsunuz ama nereden başlıyacakğınız konusunda fikriniz yoksa o fikri biz verelim. Günümüz teknolojisi artık sanal olan bu dünyada milyara ulaşan kullanıcısı ile birlikte herkezin web sitesi olması gerektirdiğini çok rahatça anlıyoruz. Milyar kullanıcı sizin ülekenizinve şehrinizin dışına çıkaran bir durum web sitede bir kapıdır.

Web site kur ile sizde site kurmayı başarabilirsiniz, bilgisayar kullanmayı bilen herkez bunu firmamızın paketleriyle yapabilir.

Ürünlerimiz

Kişisel Web Sitesi

  Kendi bilgilerinizi paylaşacağınız bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız,...

99.00 TL

dasdasd