loadings
logo

Web Sitesi Kur

Profesyonel, kurumsal veya kişisel bir web sitesi kurmak istiyorsunuz ama nerden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz, işte biz burada devreye giriyoruz web site kur firmasının profesyonel paket seçenekleri sayesine hazır web sitenizi çok rahat yapabilirsiniz.

 Sitenin google dostu, kaliteli olması için sitenizin verilerinin google için uygun olması gerek bu sayede arama motorlarında siteniz görünebilir. Web site kur ile seoya uygun siteleriyle google dostu bir siteniz olsun.

‘’Seo’’ nedir diyorsanız seo İngilizce ‘’Search Engine Optimization’’ demek yani ‘’Arama Motoru’’ Optimizasyonu demektir. Açıkçası arama motorlarında( google, yandex, yahoo, bing vb. siteler) üst sıralarda, ilk sayfalarda sitenizin çıkmasını sağlar. Sizde web site kur firmamız sayesinde seoya uygun web siteniz olabilir.

 Hazır site yapan birçok firma var 5 dakikada site kurun adıyla, inanın ki 5 dakikada asla site kuramazsınız. Biz size birkaç saatte web sitesi kurmanızı sağlıyoruz.

Yaptığımız siteler her donanımdaki ürüne uygun hazırlanmıştır.(bilgisayar, tablet, telefon) Her donanım ürünlere web siteniz uyum sağlayarak çalışır. Bu özellik sayesinde aldığınız hazır web siteniz her türlü kullanıcıya ulaşır.

 Sitelerimizde bütün sosyal ağlarla bağlantı kurulumunu oluşturabilirsiniz. Facebook, twiter google ve blog siteleriyle yönlendirebilirsiniz.

 Web site kur firmasının yaptığı bütün tasarımlar profesyonel tasarım uzmanları ve programcılar tarafından hazırlanmıştır. Siz sadece istediğiniz paketi seçerek birkaç saatte web sitenizi kullanmaya başlayın.

 Birçok kişi web sitesinin olmasını ister sizde bu kişilerdenseniz. Web site kur bu hayalinizi gerçekleştirmek için hazır ve sizin için domain ve hosting ücretlerini kaldırıyor. Artık kendi web sitesi kurmak için program veya yazılım bilgisine gerek yok birkaç saatini ayırarak web site kur firması sayesinde sizinde web sayfanız olabilir.

 Web site kurdaki sitelerde sürükle-bırak yöntemiyle her zaman sitenizi güncellemekte özgürsünüz.

Ürünlerimiz

Kişisel Web Sitesi

  Kendi bilgilerinizi paylaşacağınız bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız,...

99.00 TL

dasdasd