loadings
logo

Hazır Site

İnternette yer almak ve site sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Buradaki yazımızda nasıl web siteniz olur öğreneceksiniz.

Hazır tasarımlarımızla sizin için hazır sitenizi 5 dakikada teslim ediyoruz. Hazır site ile firmamızın size sağladığı birçok kolaylıkla hemen sitenize kavuşun web site kur ailesi güvenilir, hızlı, sorunsuz, ucuz site paketleriyle sizi bekliyor.

Hazır site kullanım kolaylığı sağlayan taslak, ara yüzü ve anlaşılması kolay yönetimi sayesinde web sitenizi bir kaç adımda ve 5 dakikada kolayca oluşturabilir ve hemen yayınlayabilirsiniz. Sitenizi editör sistemimizle ön izleme yaparak ayarlarınızı görebilir ve istediğiniz şekilde dizayn edersiniz.

 Kendinize özgü sizi yansıtan bir tasarım oluşturmak için web site kur ile hazır site oluşturmak işte bu kadar basittir.

Hazır web sitenizi oluşturmak için;

 • Öncelikle sistemimize giriş yapın
 • İstediğiniz paket türünü seçin
 • Sitenin temasını, rengini ve şablonu seçerek belirleyin
 • Başlık için resminizi yükleyin
 • Menü için tarzınızı seçerek logonuzu ekleyin
 • Başlıkları belirleyin ve sitenize uygun yazıları yazınız.
 • Siteniz içinde nasıl sayfalar olmasını isterseniz seçin
 • Sayfa içerikleri, yazı ve bilgilerinizi girin
 • İstediğiniz resim ve görselleri ekleyin
 • Tercih ettiğiniz eklentileri sayfanıza ekleyin
 • Alan adınızı da yönlendirdikten sonra siteniz internet sayfalarında yayınlanmaya başlar.

En sık sorulan bir soru hazır site fiyatları bu fiyatlar genellikle değişkendir. Yazılımı yapan kişi kalitesiz iş yapabiliyor. Böyle bir durumda site fiyatları ucuz olabilir. Ancak simdi kaliteli yazılım ve ucuz fiyat web site kur ile bir arada fiyat seçenekleri standart paketlerde 99 tl özel paketlerde biraz farklılık gösterebilir. Ama kalite konusunda içiniz rahat olsun 7\24 destek ile her sorunuzun cevabına rahatlıkla ulaşabilecekiniz.

Biz size hiçbir yerde bulamayacağınız bir şey sunuyoruz oda ‘’zaman+kalite+uygun fiyat’’ bu 3 durumu size sunabildiğimiz için içimizde oldukça rahat sizinde içiniz rahat olsun. Web site kur yeni sistemi herkese tanıtacaktır. Bunu herkez görebilir size bunun güvencesini veriyoruz.

En son ki web alt yapısı ile sizinde siteniz sorunsuz ve kaliteli çalışarak google’ın gözüne girsin. Arama motoru optimizasyonuna uyum sağlayan yeni nesil web sitelerimiz sizi bekliyor.

hazır site nedir?

Hazır site hiçbir kod ve yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan ( HTML, ASP, PHP, JAVA SCRİPT, CSS vb.) Ekibimizce oluşturulmuş, sürükle-bırak yöntemi ile hazırlanan tasarım üzerinde güncelleme sağlayan sistemimiz.

Hazır sitelerimizi bilgisayarı açıp kapatmayı bilen herkes yapabilir.

Siz hala neyi bekliyorsunuz web site kur ile sizinde bir web siteniz olsun.

Ürünlerimiz

Kişisel Web Sitesi

  Kendi bilgilerinizi paylaşacağınız bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız,...

99.00 TL

dasdasd